Pozbywanie się patogenów i obciążeń

Pozbywanie się patogenów i obciążeń

Biorezonans sposobem na efektywne usuwanie pasożytów i innych patogenów. Aparatura biorezonansowa pozwala na stwierdzenie, jakie konkretnie patogeny bądź obciążenia znajdują się w naszym ciele. Indywidualnie dobrane testy umożliwiają dokładnie ustalić stan organizmu pacjenta. Terapię, mającą na celu wspomaganie organizmu oraz – przede wszystkim – eliminację patogenu, również dobiera się indywidualnie.

Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099



Diagnostyka stanu organizmu – jak zacząć?

Pierwszym krokiem w stronę diagnostyki stanu zdrowia jest test identyfikacyjny lub panel obejmujący wirusy, bakterie, pasożyty, pierwotniaki i grzyby. Stanowią one jedne z najszybszych dostępnych metod wykrywania głównych obciążeń organizmu i zmian chorobowych. Dzięki wykonanemu testowi dowiadujemy się, jakie zmiany zaszły w ciele pacjenta i które z obciążeń stanowią największe zagrożenie. Daje to możliwość wyznaczenia kolejnych kroków terapii.

Jak rozpocząć terapię?

Pozbywanie się patogenów i innych obciążeń odbywa się poprzez przeprowadzenie serii terapii biorezonansowych, które są dobrane indywidualnie do potrzeb pacjenta oraz rodzaju obciążenia. Gwarantujemy bezinwazyjność, bezbolesność i precyzję.

Terapia niesie ze sobą szereg pozytywnych oddziaływań, nie tylko eliminację bakterii, wirusów czy też pasożytów obciążających nasze ciało. Usuwa toksyny, wspomaga układ nerwowy, jak również narządy ruchu, mięśnie i stawy. W doborze terapii bierze się pod uwagę rodzaj usuwanego patogenu i stan zdrowia pacjenta.

Zazwyczaj jedna grupa patogenów wymaga od 4 do 10 zabiegów wykonywanych w odstępach od trzech do siedmiu dni. Darmowy test pozwalający sprawdzić obciążenie danym patogenem wykonywany jest po 10 zabiegu.

Zabiegi w schorzeniach przewlekłych mogą być wykonywane raz w tygodniu. W przypadku stanów ostrych częstotliwość wykonywania zabiegów to 1-3 dni. Stan pacjenta i cel terapii determinują ilość wizyt, która waha się w granicach od pięciu do dziesięciu. Czas trwania jednej terapii to od 60 minut (w przypadku, na przykład, odczulania) do 120 minut (jak w wypadku wspomagania przy chorobach przewlekłych). Całość zostaje dobrana indywidualnie, w zależności od potrzeb pacjenta.

  • Zaleca się, aby po zakończeniu każdej sesji terapeutycznej pić duże ilości wody niegazowanej (najlepiej 1,5 -2l) w czasie najbliższej doby. Rekomendowana jest woda o niskim stopniu zmineralizowania, jak najwyżej jakości. Pomoże to wypłukać z organizmu usuwane toksyny. Lepsze efekty terapii można osiągnąć, powstrzymując się od używek (alkohol, herbata, kawa) w dniu zabiegu oraz dobę po.

  • Terapia i odczulanie nie mogą zostać wykonane tego samego dnia.

  • Po terapii należy spożyć od 1,5 do 2 litrów wody mineralnej w ciągu najbliższej doby. Stanowczo odradza się spożywanie w tym czasie mocnej herbaty, kawy i alkoholu, a także palenie tytoniu.

  • Czynniki takie jak rozrusznik serca, implant elektroniczny bądź ciąża stanowią przeciwwskazanie do terapii.


Umów Wizytę Online Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna

Bezpłatna Konsultacja Telefoniczna, Rejestracja (8.00 - 20.00) tel:
+48 696 088 099